کشیری مسئول حراست کمیسیون مبارزه با قاچاق استان گلستان شد

اقتصاد پنهان- در جلسه ای با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان "ابوالفضل کشیری" به عنوان مسئول حراست کمیسیون برنامه ریزی، نظارت و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان معرفی شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، طهماسبی در این جلسه گفت: بحمدالله دولت تدبیر و امید با عزم جدی پای به کارزار مبارزه با قاچاق کالا و ارز گذاشت و در سه سال گذشته میزان قاچاق کالا در کشور که ارزش آن معادل 25 میلیارد دلار تخمین زده می شد، با اقدامات صورت گرفته به کمتر از 15 میلیارد دلار رسیده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش به یادآوری وظائف اصلی حراست ها پرداخت و گفت: حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب در وهله اول و حفظ و حراست از دستاوردهای سازمانی، مواظبت از سلامت سازمان، جلوگیری از نفوذ احتمالی دشمن، تشخیص و شناخت آفت‌های درونی و جلوگیری از نفوذ آفت‌ها به سیستم و حفظ و صیانت از همکاران خود در برابر تهدیدات و آسیب ها از اصلی ترین وظایف حراست ها است.
وی در ادامه حفاظت از اسناد، حفاظت از اماکن، تجهیزات و تأسیسات، آشنایی و تسلط کامل بر فن‌آوری‌های روز، احقاق حقوق کارکنان و مبارزه با بی عدالتی، اطلاع رسانی به موقع، پرهیز از ایجاد نارضایتی در مجموعه و ارباب رجوع، شناسایی منشأ نارضایتی ها و شایسته سالاری در انتصابات را از دیگر وظایف اصلی حراست ها برشمرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان خاطرنشان کرد: حراست ها پیوست دستگاه‌های امنیتی و انتظامی با سازمان‌ها هستند و هیچگاه نباید طعمه جریان‌های سیاسی قرار بگیرند.