برگزاری سومین جلسه کمیته فرهنگی و تبلیغات استان گلستان

اقتصاد پنهان- سومین جلسه کمیته فرهنگی و تبلیغات کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان در آستانه بازگشایی مدارس در مرکز صدا و سیمای مرکز استان برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، در این جلسه که با حضور تمامی اعضاء فرهنگی استان برگزار شد با توجه به در پیش بودن بازگشایی مدارس و افزایش حجم خرید البسه و لوازم التحریر تصمیماتی به منظور انجام اقدامات فرهنگی و اطلاع‌رسانی توسط دستگاه‌ها در خصوص حمایت از کالای ایرانی و تشویق عموم مردم به خرید کالای داخلی اتخاذ شد.
حمزه ای قائم مقام صدا و سیمای مرکز استان با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی وظیفه همگانی است و مسئولین باید از خودشان این امر را آغاز کنند از حمایت صدا و سیما در خصوص حمایت از پخش و تبلیغ برندها و تولیدات مطرح استانی در برنامه‌های این مرکز خبر داد.
در بخش دیگر این جلسه کشیری نماینده کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان از حمایت ستاد مرکزی از طرح‌ها و برنامه‌های جذاب فرهنگی در قالب فیلم‌نامه، نمایش‌نامه، مستند و ... خبر داد و بیان داشت: اداره کل پژوهش ستاد مرکزی از کلیه پایان نامه ها و مقاله هایی که در راستای اهداف و موضوعات مشخص شده توسط این اداره کل باشند حمایت مادی و معنوی می کند.