برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون استان همدان

اقتصاد پنهان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین رییس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان در اولین جلسه کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون استان در سال ۹۵ بر تلاش برای نهادینه شدن فرهنگ مصرف کالای ایرانی تأکید کرد.

به گزارش اقتصاد پنهان، الهی‌تبار، در این جلسه گفت: قاچاق کالا برای اقتصاد کشور یک آسیب جدی است، باید برای باید با ترغیب به مصرف کالا ی ایرانی و تقبیح خرید و فروش کالای قاچاق، فرهنگ حمایت از تولید ملی را در جامعه  نهادینه ساخت.

الهی‌تبار، جانشین رئیس کمیسیون استان در این جلسه ضمن اشاره به فرمان مقام معظم رهبری گفت: ما باید در موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز متناسب با شرایط پیش برویم. ایشان گفتند: قاچاق کالا  دقدقه ای است که اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار داده است و تمام هدف ما باید این باشد که مزیت خرید کالای ایرانی و قبح خرید کالای خارجی بویژه کالای قاچاق را با استفاده از فرهنگ سازی نهادینه کنیم.

پورمرادی، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان نیز در این جلسه بر لزوم فرهنگ‌سازی خرید و مصرف کالای ایرانی تأکید کرد.

در آستانه سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اولین جلسه کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان در سال 95  با حضور اعضاء در محل صدا و سیمای مرکز همدان برگزار شد.